U14 Ifjú Sólymok 2015/2016

Nemzeti U14-es Regionális Bajnokság

Székesfehérvár, Tóvárosi Ált. Isk.

2016.03.20.

Dávid Kornél KA „D” – Szombathelyi Ifjú Sólymok KSE 56:102 (13:26, 17:27, 18:17, 8:32)

Vezette: Kocsis József, Ács Péter

Szombathelyi Ifjú Sólymok KSE: Kendik Á. 5/3, Szigetvári Sz. -, Magyar P. 12, Purgai B.37, Bíró B. 18, Bődi D. -, Mesteri G. 9/3, Völgyi Á. 2, Németh B. 9, Szekér D. 10, edző: Bakon Csaba

A harmadik negyedet leszámítva magabiztos játékkal győztek a szombathelyiek a gyengébb játékerőt képviselő fehérváriak ellen.

Szombathelyi Ifjú Sólymok KSE- Győri KC „03” 83:53 (12:19, 25:7, 23:14, 23:13)

Vezette: Ács Péter, Kocsis József

Szombathelyi Ifjú Sólymok KSE: Kendik Á. 11, Szigetvári Sz. -, Magyar P. 21/3, Purgai B.16,  Bíró B. 6,  Bődi D. -, Mesterii G. 9, Völgyi Á. 2, Németh B. 10, Szekér D. 8, edző: Bakon Csaba

A sok hibával tarkított küzdelmes mérkőzésen a sólymok csapatából mindenki egyformán kivette a részét a győzelemből. A csapatjáték volt a siker kulcsa.