Falco KC Szombathely - PVSK-PANNONPOWER 69-75 (27-22, 8-26, 15-10, 19-17)

U20, döntő 2016, 05.01.

Székesfehérvár

Falco KC Szombathely: Kovács 7, Bazsó 4, Hódi 15/12, Durázi 8, Bagó 10 Cs: Gábor 14/9, Kozma -, Németh Be. 4, Németh Ba. 3/3, Horváth -, Németh 4, Perák 4, Szanati -.

Váradi Attila, a Falco KC Szombathely edzője: Jól kezdtük a mérkőzést, de a második negyedben elemi hibákat vétettünk, amit ellenfelünk jól használt ki. Sajnos ezután már hiába próbáltunk fordítani, többször is sikerült felzárkóznunk, de rutinos ellenfelünk ezeket rendre viszonozta. Gratulálok a Pécs csapatának, és gratulálok csapatunk szép éves teljesítményéhez.

Juhász Olivér, a PVSK edzője: Gratulálok a csapatomnak! Nagyon akarta mindenki ezt a győzelmet és mindenki tett is érte a pályán.

A Falco játékosát, Hódi Patrikot beválaszották a torna All Star csapatába.

Falco KC Szombathely - AF-DKKA -Balogh 2000 66-62 (18-16, 16-12, 10-18, 22-16)

U20, elődöntő 2016, 04.30.

Falco KC Szombathely: Kovács 5/3, Bazsó 14/3, Hódi 8, Durázi 16/9, Bagó 12 Cs: Gábor -, Kozma -, Németh Be. 4, Németh Ba. -, Horváth 1, Németh 4, Perák 7.

Váradi Attila, a Falco KC Szombathely edzője: Nagyon jó mérkőzést játszottunk, mindkét csapat dicséretet érdemel. Az első félidőben abból játszottunk, amit megbeszéltünk, sajnos a folytatásban már több hiba csúszott játékunkba. A végjátékban talán a nagyobb rutin döntött.

Góbi Henrik, az AF-DKKA edzője: Gratulálok a csapatnak, nagyszerű mérkőzést játszottak! Sajnáljuk az elszalasztott döntő lehetőségét, a bronzéremért szállunk harcba holnap!

Falco KC Szombathely – Vásárhelyi Kosársuli 102-61 (29-15, 20-19, 37-10, 16-17)

U20, negyeddöntő 2016, 04.29.

Falco KC Szombathely: Kovács 10, Bazsó 16/3, Hódi 16/12, Gábor 6, Bagó 16 Cs: Kozma 10/6, Németh 3/3, Horváth 1, Németh 8, Perák 13, Kiss M. -, Körömi 3.

Váradi Attila, a Falco KC Szombathely edzője: Gratulálok csapatomnak, hullámzóan játszottunk, de a mérkőzés nagyobbik részében kontrolláltak és eredményesek voltunk, ennek köszönhető győzelmünk."

Utasi Gábor, a Vásárhelyi Kosársuli edzője: „A Falco az ország egyik legjobb U20-as csapata, és mi húsz percig tudtunk ellenük partiban lenni. Sajnos a fizikai fölényükkel nem tudtunk mit kezdeni.

Egis Körmend - Falco KC Szombathely 74-69 (27-17, 15-25, 15-16, 17-11)

Országos U20-as férfi Bajnokság, 26. forduló

Körmend, Városi Sportcsarnok, 2016. március. 19.

Atomerőmű SE – FALCO-TREND OPTIKA KC SZOMBATHELY 43:83 (11:20, 6:21, 12:28, 14:14)

Országos U20-as férfi Bajnokság

Paks, ASE Sportcsarnok, 2016.02.06.

Vezette: Domokos Lőrinc, Bálind Attila

FALCO KC SZOMBATHELY: Kovács Bence 6, Bazsó B. 15/3, Hódi P. 6/6, Durázi K. 10, Bagó M. 16, cs.: Szabó D. 2, Németh B. 11/3, Kozma G. 5, Szanati G. 8, Horváth B. 2, Körömi L. 2, Kovács Benedek 0, edző: Váradi Attila, Kéri Péter

Végig vezetve, magabiztos győzelmet arattak a szombathelyi fiatalok.

Sopron KC – FALCO-TREND OPTIKA KC Szombathely 70:85 (23:14, 14:20, 23:22, 10:29)

U20 bajnoki mérkőzés

Sopron, NOVOMATIC Aréna, 2016.01.31.

Vezette: Kovács Zoltán, Hernics Balázs

Falco: Kovács B. 10/6, Szabó D. 5/3, Bazsó B. 14, Hódi P. 17/9, Bagó M. 6, cs.:  Szanati G. 0, Durázi K. 20/3, Németh Balázs. 2, Kozma G. 7/3, Horváth B. 0, Németh Bence 0, Körömi L. 4, edző: Váradi Attila, Kéri Péter

A jó erőkből álló, a tabellán ötödik helyen álló Sopron otthonában lépett pályára a Falco U20-as csapata. Gyenge védekezéssel és támadásban is sok hibával kezdtek a szombathelyiek, csak a második negyed közepére tudták megközelíteni ellenfelüket. Szünet után sem sokat változott a játék képe, a harmadik negyed végéig jól tartotta 4-7 pontos előnyét a hazai csapat. Változást csak a befejező etap hozott, amikor az addig gyengén dobó falcosok hat triplát dobtak és mindössze egy támadásukat nem fejezték be kosárral.

FALCO KC Szombathely – JKSE Kosársuli 79:52 (29:15, 19:19, 25:11, 14:7)

Savaria Aréna, 2016.01.23.

Vezette: Esztergályos Róbert, Németh András

Falco: Kovács Bence 9, Bazsó B. 22/3, Hódi P. 3, Gábor M. 15/3, Bagó M. 6,

cs.: Németh B. 11/3, Kiss M. 8/6, Dévai D. 0, Kovács Benedek 2, Oláh D. 3, Kovács M. 0, Laman R. 0,

edző: Váradi Attila, Kéri Péter

Az első félidőben jól tartották magukat a jászberényi fiatalok, hiába próbált ellépni a hazai

csapat, gyenge védekezése ezt meghiúsította. A folytatásban változott a játék képe, egyre

jobban kiütközött a két csapat közti felkészültségbeli különbség, a falcosok egyre növelték

előnyüket és ezzel gyakorlatilag már a harmadik negyed végére eldöntötték a mérkőzést.