U14: Véget ért az alapszakasz a SZOKÁ-nak

A 2.-3. helyen holtversenyben állunk a ZTE-vel.

ZTE KK - Szombathelyi SI KA U14 „A” 65:45 (20:10; 13:11; 19:4; 13:20)

SZOKA: Németh Benjamin 8, Arnóczi Áron 2, Kovács Levente 5/3, Ács Olivér 4, Németh Bálint
7/3, Hansági Kristóf 2, Horváth Ádám (-), Büki Lóránt 6, Geröly Márton 9/3, Gönczöl Bendegúz (-
), Hansen Dániel (-), Garger Zorán 2. Edző: Váradiné Szarka Ildikó, Bakon Csaba

Váradiné Szarka Ildikó, a SZOKA edzője: Sajnos nem kezdtük jól a mérkőzést, támadásaink pontatlanok voltak. A második negyed kiegyenlített küzdelmet hozott, de a harmadik negyedben dobott 4 pont megpecsételte sorsunkat.

Soproni Sportiskola SI/A - Szombathelyi SI KA U14 „A” 52:75 (10:14; 19:18; 12:24; 11:19)
SZOKA:  Németh Benjamin 5, Arnóczi Áron 7, Kovács Levente 15, Ács Olivér 13, Németh Bálint
7/3, Hansági Kristóf (-), Horváth Ádám 6, Büki Lóránt 16, Geröly Márton 6, Kapui András (-),
Garger Zorán (-) Edző: Váradiné Szarka Ildikó, Bakon Csaba

Váradiné Szarka Ildikó, a SZOKA edzője: Ismét két meccset játszottunk egymás után, kevés pihenővel. A kissé tartalékosan kiálló soproniak ellen azonban egy sokkal bátrabb csapat lépett pályára. Megérdemelt győzelmet arattunk. A 4. fordulóval véget ért az alapszakasz, holtversenyben 2-3. helyen végeztünk a ZTE KK csapatával. December közepén a 32-es fő táblán folytatjuk tovább (sorsolás 2017. november 29-én lesz). Sok tenni valónk van addig, sok munka vár ránk.