U16: A második negyedben robbantottunk a Körmend ellen

2017. október 20., 20:02
Aztán már nem engedtük ki a győzelmet a kezünkből.

Nemzeti Fiú Kadett Kiemelt Bajnokság 2. forduló

AKMÉ Körmendi Törpördögök – Szombathelyi SI KA "A" 55-82 (14-19, 14-35, 11-12, 16-16)
Körmend, 2017.10.20.
Vezette: Csák Máté, Polyák Máté

Szombathelyi SI KA "A": Sövegjártó Ábel 5/3, Kenéz Csaba 9/3, Rédei Péter 21/15, Nárai Gergely 8, Pásztor Mátyás 9 Cserék: Gosztola Gábor 2, Sipos Mátyás 16/6, Krepli Richárd -, Poór Gergő 6/6, Zelkó István 2, Kiss Csongor 2, Varga Benedek 2 Edzők: Simon Bence, Hollósy Tibor

A kiemelt kadett bajnokság 2. fordulójában vasi rangadót rendeztek. A mérkőzést jó ritmusban kezdték a csapatok, az első negyed 5 pontos szombathelyi előnnyel zárult. A második negyedben azonban robbantottak a vendégek, és a jó védekezésüknek köszönhetően könnyű kosarakat tudtak elérni. E mellé párosult az első félidei jó dobóforma, így tulajdonképpen az első félidő végére eldőlt a mérkőzés.

A második félidőben meg tudta tartani az előnyt a SZOKA csapata, megszerezve második győzelmét a bajnokságban.