U16: Nem bírtunk a Szolnokkal

2017. április 04., 19:17
Nagy hátrányból jött vissza a SZOKA, ez pedig sok energiát felemésztett.

Szolnoki Sportcentrum „A” – SZOKA Szombathelyi SI 91:80 (26:15, 20:25, 25:12, 20:28)

Országos Kiemelt Kadett Bajnokság

Szolnok, 2017.04.02.

Vezette: Rácz Zsolt, Fehérvári Gergely

SZOKA Szombathelyi SI: Friedl K. 6, Kenéz Cs. 4, Verasztó P. 22/3, Gyuk Zs. 9, Dokmanovic M. 20, cs.: Sövegjártó Á. 5/3, Nárai G. 0, Rédei P. 1, Bogár A. 1, Pásztor M. 6, Szabó B. 6, Földes Z. 0, edző: Váradi Attila, Gábor Máté.

Az első negyedben állva hagyták a házigazdák a szombathelyi fiatalokat, így a kilencedik percben már 26:10 állt az eredményjelzőn. Ezt követően a szombathelyiek összeszedték magukat és a félidőre újra nyílttá tudták tenni a mérkőzést. Sajnos a folytatásban ismét a szolnokiak percei következtek és előnyüket tartósan tíz pont fölé tudták növelni. A végjátékban hiába hajráztak a szombathelyiek, ezen a napon ez nem volt elegendő.

Pontgazdag mérkőzésen a jó erőkből álló Szolnok megérdemelt győzelmet aratott.