U23: Kikaptunk a Soprontól

2017. október 19., 21:09
Hullámzóan játszott a Falco.

Sopron KC-Sportiskola – Falco-Vulcano Energia KC 71:66 (16:15, 16:11, 12:23, 27:17)

NBI/B Zöld csoport
Sopron, Novomatic Aréna
2017.10.18.

Vezette: Horváth Alajos, Benedek Zoltán, Földesi Ádám, MKOSZ ellenőr:
Németh Csaba

Falco KC: Kovács Bence 14 Bereczki M. 6, Németh Balázs 0, Durázi K. 31, Körömi L. 6, cs.: Kovács Benedek 3, Körmendi B 0, Friedl K. 1, Lukács D. 0, Dokmanovic M. 0, Bakon Cs. 5/3, Laman R. 0, edző: Váradi Attila

Az első félidőben sok hibával, pontatlanul játszott mindkét csapat. A kiegyenlített erők csatájában, a fegyelmezettebb és harcosabban védekező házigazdáknak sikerült hat pontos előnyre szert tenniük.
Nagyszünet után feljavult a vendégek védekezése, melynek köszönhetően gyors támadásokat vezetve, ledolgozták hátrányukat és a vezetést is sikerült átvenniük. A záró negyedben fej-fej mellett alakult az eredmény, de a végjáték a jobban célzó soproniaknak sikerült jobban.

Váradi Attila, a Falco vezetőedzője: Hullámzóan játszottunk, de így is volt esélyünk a győzelemre.
Sajnos a döntő szituációkban elizgultuk és elkapkodtuk lehetőségeinket.